| Millanteria a întrebat:

Hei!
Vreau sa-mi fac un id.dar sa fie cat mai simplu. Ma numesc Alexandra. Ma gandeam sa-mi fac ale_alexandra@yahoo.com dar din pacate nu este valabil. Poate aveti voi idei.
P.S. : Nu vreau numele de familie, ci as vrea alexandra_ o "porecla" ceva.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| IFever a răspuns:

Evident,ca de cand yahoo a fost infintat, a fost facut in asa fel incat sa nu existe id-uri statice(de gen alexandra@yahoo.com)

ar merge : alex. andra@yahoo.com
ale.xandra@yahoo.com
alecs.andra@yahoo.com

Oricum,mi separe o idee proasta si foarte copilareasca sa iti faci un astfel de id, nu ma intelege gresit, nici idea cu :: alex_pisi blah blah in imi place.

incearca sa fi originala.

| Millanteria explică (pentru IFever):

Sa nu se inteleaga gresit. Mie NU imi plac id-urile astea cu fite gen BomBoniKaDulce sau nu mai stiu eu ce tampenie. Oribil! Cu numele de familie nu-mi merge deloc. As fi vrut ceva simplu, dupa cum spuneam. Mai ales fara numere. Merci oricum pentru. idei!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex.andra@yahoo.com

| Ekcstsy a răspuns:

Incearca sa dublezi o litera sau sa pui in loc de e - 3

| LWikErR a răspuns:

Al3.milli_alexandra@yahoo.com
sau Al3_alexandra@yahoo.com

| Lolo101 a răspuns:

Alexi.Sandra@yahoo.com
ali.alexandra@yahoo.com
Alex.Alexis@yahoo.com
alexa.sandra@yahoo.com
Sandra.Andra@yahoo.com

DACA ITI PLACE VREUNUL MENTIONAT MAI SUS SAU DACA TE-AM AJUTAT, IMI DAI FUNDITA TE ROG?

| dasky90 a răspuns:

Alle_alexandra@yahoo.com
alecsandrra@yahoo.com
ally_alexandra@yahoo.com

| razvanstan a răspuns:

Ale_xandra
ale. xandra
ale.x.andra
ale_x_andra
Incearca sa vezi daca e libera vreo combinatie