| anonim_4396 a întrebat:

Heii all. A venit vacanta, si vreau iar sa ma apuc de metin laughing( Ca sa nu ma plictisesk >: laughing ). Ce servere private stiti? >: Dau funda.

4 răspunsuri:
| Icss a răspuns:

Mt2Mondial, Mt2Tim, Mt2Evolution, Mt2CandyLongju,Mt2Fun,Mt2Hammer, Mt2Dinamik.bft love struck

| TheMaze a răspuns:

Iti zic toate metinele private care le stiu: metin2fun; metin2united; metin2mondial; metin2speed; metin2dinamik; metin2GX; metin2adventures; metin2tim; metin2bm; metin2 candy longju cam atat stiu funda?

| OanaVlad a răspuns:

Eu ma joc pe metin2 fun happy e cel mai tare happy incearcal si u... cei care joaca sa ma adaugati la prieteni tongue numele meu e FightForKiss

| 4L3XaNdrUtZzZ a răspuns:

Metin 2 ro e un server greu sau metin 2 hardcore pe astea joc eu iar un server care nu e privat dar e faine metin 2 guabina. funditabatting eyelashes?