| ιυlια a întrebat:

Heii All! Vreau sa ajut o prietena sa isi faca FaceBook si de fiecare data dupa ce completez toate detaliile imi spune : "Ne pare rău dar nu vă puteţi înregistra pe Facebook." straight face Ce pot sa fac? thinking

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai gresit ceva. Uita-te la anul nasterii pe care l-ai scris. Daca nu ai 18 ani nu iti poti face cont pe Facebook.

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Poti scrie ca ai peste 13. Mie mi-a mers.Mai jos de 12 nu se poate

| vicecity8 a răspuns:

Trebuie sa alegi un an astfel incat sa fi trecut mai mult de 18 ani ca sa o poti inscrie

| ιυlια explică:

[Fundita]

| ιυlια explică:

Va multumesc ! :*