| Ddaaiiaannaa a întrebat:

De ce nu ma pot inregistra pe facebook? De fiecare daca, dupa ce completez toate cerintele dau " INREGISTREAZA-TE "... si nu mi se incarca straight face! Multumesc ( fundita :* )

4 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Vezi ca tebuie sa ai undeva rubrici cu steluta, care trebuie neaparat completate. Daca nu te poti inregistra inseamna ca faci o greseala undeva, s-ar putea ca la fiecare incercare nereusita sa iti apara intarit cu culoarea rosie locul unde e problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel mi se intamplacrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie-mi la fel nu ma pot inregistra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel mi se intampla!crying((