| SayCheesexD a întrebat:

Heii :*. Am` o intrebaree thinking`. Inca` nu mi-am` gasit un stil de a fi`. Adica ceva` gen`: emo, funky`, sofisticated`. Etc happy. Avand` in vedere ca sunt zodia Varsatorbatting eyelashes vreau sa ma ajutat`si` sa imi gasesc` stilu` meu` nou de a fi` love struck. Criticile` si injuraturile nu am chef` d ele` ok`? Tsineti`le pentru`. Voiwinking

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Mai bine fi tu insati sau oroginal, imbraca-te cu ce iti place. nu cred ca conteaza asa de tare stilul. de exemplu azi esti stil rock si maine sofisticated, in concluzie imbraca-te cu ce iti place si cu ce iti da bine. sper ca te-am putut ajuta :*

| IreneSweetGirl a răspuns:

Pai, fi tu, personalizeaza-ti lucrurile, fa-ti un stil al tau...multa bafta!