| FllorinaFlory a întrebat:

Heii! Am si eu nevoie de putin ajutor. Vreau sa rotesc ( 90 de grade) un filmulet care are extensia.mp4. Stie cineva un program? Nu conteaza daca pe net sau de descarcat. big grin

Răspuns Câştigător
| xxnpc a răspuns:

Orice program de editare video are o optiune de rotire ex:videopad, Sony vegas, etc.

| FllorinaFlory explică (pentru xxnpc):

Multumesc! Am reusit cu videopad happy

2 răspunsuri:
| RoIT a răspuns:

Incearca cu camtasia studio 8
Adaugi video-ul si deasupra videoului in zona preview ai deasupra cadrului un punct galben parca.Il apuci cu mouse-ul si rotesti imaginea, dupa care ii dai produce and share si urmezi wizard-ul.
Bafta.