| Bau01 a întrebat:

are cineva cont pe ladypopular, orice level. si nu il mai vrea ( e pacat sa moara domnisoara ) va rog. big grin dau fundita. celui care merge. puppy dog eyes trimite. ti mesaj cu contul sa. l pot vedea doar eu. Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| ILoveVampires a răspuns:

Ti-am trimis mesaj tongue

| valentin129 a răspuns (pentru ILoveVampires):

Sal cf poti sami trimiti si mie contul te rog prin mesaj

6 răspunsuri:
| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Eu am cont doar cu nv 3sad

| Lovξ a răspuns:

Vreau si eu...ma puteti ajuta va roogpuppy dog eyespuppy dog eyes:X

| gεόrgιιαηα a răspuns:

Nu stiu ce-ti place la lady popular
iti dau eu unu...

| Coco_5217 a răspuns:

Hei Giulii. am avut eu si eram lvl 19, dar am uitat parola, sa vad ce pot face, ca prietenele mele inca se joaca, poate renunta ele la un cont :*

| valentin129 a răspuns (pentru Coco_5217):

Coco imi dai si mie un cont te rog frumos dar prin mesaj