| nicole94 a întrebat:

Heii.care aveti cont pe lipiciosii.ro si ma puteti ajuta pls big grin mi-am facut acum cont dar inca nu am poza principala...am pus poze dar secundare cred nu stiu da poza principala nu am cica desi am pus poze. funda:X

Răspuns Câştigător
| Annitu a răspuns:

Eu am cont ( http://www.lipiciosii.ro/? id=60520)

după ce adaugi poze, ele trec printr-un filtru...
dacă ai numai poze secundare, înseamnă că nu e destul de clară, că sunt mai multe persoane în ea, sau nu e poză cu tine.

uite... când vrei să adaugi o poză îţi şi spune :
"Îţi reamintim că pe lipicioşii este obligatoriu ca poza principală să fie o poză clară, reală, cu tine, cu faţa şi nu cu spatele, cu mai multe persoane sau cu altceva, indiferent cât de lipicios ar fi :)"

:-?
sper că ai înţeles.^^

:*nb.

3 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Mersi;batting eyelashes