| Didda a întrebat:

Heii! Ce carti imi recomandati? Sa fie ceva interesant si plin de actiune. Fundoaie! :*

6 răspunsuri:
| yourcrys a răspuns:

Sincer nu sunt cititor de carti dar am citit o carte care m-a dus in cu totul alta lume, se numeste "Se lasa noaptea" si este scris ade Rudyard Kipling, chiar tio recomand si eu vreau sa o recitesc, ma fascinat!

| Solsagan a răspuns:

Papillon de Henri Charrière

| JASMYNA88 a răspuns:

Molimz- guillermo del toro. e ff tare, horror, actiune, drama, thriller, all in 1, are 600 de pagini pe care le-am mancat in 5 zile! m-a captivat si felul cum e scrisa e genial!

| Papillon09 a răspuns:

Maine in batalie sa te gandesti la mine - a aparut recent si este deja super apreciata. Succes la lecturat! happy

| Didda explică:

Mai astept cateva raspunsuri si dupa voi da fundita, dar preferabil ar fi o carte din editura leda :3

| NikolaeSeighit a răspuns:

Singur pe lume, Insula comorilor, Insula misterioasa, Robinson crusoe, Tom soyer