| anonim_4396 a întrebat:

Heii!
Ce materii se fac la profilul economic? big grin dar la turism si alimentatie?

1 răspuns:
| venusdoom a răspuns:

Eu sunt la alimentatie si turism : daca iti alegi sectia asta o sa ai de a face cu niste module vreo 4thinking 3 is de teorie si 1 ii de practica. iar in a 10 a o fi ti repartizati in 3 categorii: turism, banqeting, gastronomie.
la economie nu e nimic specialthinking sungurul lucru care s ar putea schimba ar fi clasahappy