| m0a a întrebat:

Heii! kiss Ce parere aveti de numele Altina?batting eyelashes [ sincer tongue ]

Răspuns Câştigător
| MillzBya a răspuns:

Cred ca e dragut si foarte original. happy

8 răspunsuri:
| AmeMiss a răspuns:

In limba spaniola ´´alta´´ inseamna inalta, Altina ar veni ´´inaltuta´´! in fine n-are legatura:pe.E un nume dragut

| SVD a răspuns:

Pai...cam ciudatel, dar te obisnuiesti daca il folosesti des sau daca il porti e dragut.

| améliee a răspuns:

Numele e frumos, dar banuiesc ca multi se chinuie sa il retina si ajung sa-l deformeze, cel putin la inceput.

| AncaElla a răspuns:

Gaseste-ti alt hobby, creativitatea nu e punctul tau forte!

| m0a explică:

Asta e numele meu straight face. Dar mersikiss. Stiu ca e ciudat laughing... Mi s-a mai spus big grin

| m0a explică:

Asta e numele meu happy. Si mersi kiss... Stiu ca e ciudat mi s-a mai spuslaughing... Dar vroiam sa stiu ce parere aveti si voi >big grin

| m0a explică:

@AncaElla : e numele meu straight face

| m0a explică:

@améliee: mersi:*... stiu ca mi se mai intampla laughing