| anonim_4396 a întrebat:

Heii.

Cine stie cum se pun hainele pe raft [ bijuterii, pantofi, si pe umeras la mall world pe FaceBook?

Răspuns Câştigător
| BipBip a răspuns:

Hey...pai uite cum faci : te duci la cutiile alea 3 (stockroom) se afla langa friends. Si de acolo pui hainele ce le ai. Daca nu ai te duci in stanga de tot la catalog. Dai click pe o bluza pantaloni ceva, dai pe numarul care vrei si Order.
Dupa cate ore scrie acolo o sa primesti ce ai cerut. Spre ca te-am putut ajuta :X

3 răspunsuri:
| BipBip a răspuns:

A si daca te referai la altceva. Sa dcu hainele de acolo pe raft. Ei bine le tragi cu mousul acolo. Sunt cam aeriana uneori si nu stiu ce scriu :X:X:X

| SueElla a răspuns:

Buna! Si eu joc mall worldhappyIn legatura cu intrebarea ta: Hainele nu le poti pune pe raft.Le pui pe umeras.Doar pantofii, gentile si bijuteriile le poti pune pe rafthappySucces!winking

| Shattene a răspuns:

Hainele nu se pot pune pe rafturi happy doar accesoriile si incaltamintea! Succes
:*