| 7Azaky a întrebat:

Hainele se sifoneaza mai rau pe umeras sau pe raft?
Voi ce credeti?
Funda celui mai logic si argumentat raspuns!

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Pe raft se sifoneaza mai rau. Pe umeras nu se sifoneaza deloc, daca nu sunt prea inghesuite si daca nu sunt mai multe pe acelasi umeras pentru ca stau drepte. Eu imi tin si tricourile pe umerase si nu se sifoneaza deloc, nu trebuie sa le calc inainte sa le imbrac
Cand le pui pe rafturi trebuie sa le impaturesti si raman dungile alea. happy

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Pe nici una,
Sunt sanse sa se sifoneze mai rau daca in locul unde pui hainele umblii foarte des. Astfel se sifoneaza datorita faptului ca le muti frecvent.

| Arcani a răspuns:

Pai se sifoneaza mai rau pe raft pentru ca le impaturi.Pe raft se sifoneaza 75-80%,iar pe umeras se sifoneaza vreo10-15%.Cand le impaturi raman sifonate din cauza ca le... impaturi.Pe umeras stau atrnate dar un pic tot se sifoneaza de-aia trebuie sa la calci.