| anonim_4396 a întrebat:

Heii.:d Se apropie ziua mea de nastere si o sa am in jur de 20 de invitati :-s Ce idei imi puteti da? Unde as putea sa mi-o tin?!

9 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Păi la tine acasă ar fi perfect, mai ales dacă nu stai la bloc. Poţi decor camerele în care veţi sta cu diferite ornamente, baloane cu "La mulţi ani" şi toate cele.
Succes!

| MoonLight a răspuns:

Acasa daca ai spatiu, daca nu inchiriaza un restaurant pentru 1-2 ore. Sau dui intr-un club.

| DaNaDoT a răspuns:

La cinemalaughing Glumeam...depinde cati ani ai, in afara de ce au mai zis ceilalti ar mai fi la Mcwinking

| Florin6326 a răspuns:

De preferat in pantaloni(glumeam).20 de invitati, acasa fara nici o problema.

| Andreeeeee a răspuns:

La o cabana, la un restaurant.

| Lori18 a răspuns:

Pai intr-un club sau daca nu aaksabatting eyelashes

| HeliosMetal a răspuns:

Cel mai bine ar fi in aer liber

| bubbles02bbbb a răspuns:

Apropo, am uitat sa mentionez. Sunt din noiembrie. Deci e cam greu sa fie in aer liber happy

| bubbles02bbbb a răspuns:

Ziua mea e pe 27 noiembrie. Implinesc 14 ani love struck Si stau la bloc. :-s Dar mai am inca un apartament mai marisor.