| andreearawr a întrebat:

Heiii. Se apropie ziua mea de nastere si nu stiu cum si unde sa mi-o fac thinking implinesc varsta de 14 ani. Mi-as dori sa o fac intr-un club cu muzica... distractie... dar sa poata intra si copii de 13 - 14 ani :d. Am in jur de 20 de invitati. Imi puteti da niste idei va rog? puppy dog eyes3 FUNDA :*

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

La McDonald's

Pentru club mai ai de asteptat inca 4 ani

suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic in cluburile in care se consuma alcool nu este permisa intrarea minorilor. Inchiriaza o pizzerie, restaurant mai mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La un bbq frumos in aer liber. iei bautura de care ai tu chef si mancati si sanatos, poate va si plimbati pe sub copaci ca la varsta asta va dau hormonii afara

| Cristina45 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa te duci totusi intr'un pub ..sunt si bauturi alcolice si fara alcol si e f tare in pub, ca nu stiu sa iti faci aniversarea la 14 ani in club nu mi se pare o idee buna