| CrazyMofos a întrebat:

Heii! Daca as trimite o comanda de produse LaLa Band online, cam in cat timp ar veni?

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Depinde prin ce iti vine comanda:daca vine prin curier vine in 24-48 ore prin posta 2-4 zile cel putin.

| CrazyMofos explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Aha. Multumesc muult! Daca o trimit spre ex in seara asta o s-o primesc in 24-48 ore?

| ﭿTroubledSoul a răspuns (pentru CrazyMofos):

Asa ar trebui, depinde si de destinatie si cum proceseaza comenzile, daca pui comanda in seara asta e posibil sa o trimita doar maine, dar ajung rapid.

| CrazyMofos explică (pentru ﭿTroubledSoul):

Pai eu stau in calarasi si prosdusele sunt din Bucuresti! Cred ca ajung repede!

4 răspunsuri:
| AcelTipArogant981 a răspuns:

20 zile