| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am facut o pagina de facebook noua [mai am una]. Pana acum am 162 like-uri. Ideea e ca, adminii de pe pagina nu mai sunt activi in afara de mine, asa ca am nevoie de cineva care sa ma ajute cu postatul. In concluzie, caut admini si admine. Se ofera cineva? tongue

8 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Ce fel de pagina e? categoria si tema

| NuTeCred a răspuns (pentru kteichd):

Deeci? Te oferi? Sau macar sti pe cineva interesat? tongue

| kteichd a răspuns (pentru NuTeCred):

Stiu pagina ma intrebam eu de ce nu mai postati... cauta pe la alte pagini ca se schimba admini ca painea calda. poate gasesti pe cineva.

| NuTeCred a răspuns (pentru kteichd):

Sincer. Am tot cautat, dar stiu ca gasesti cu greu pe cineva care sa vrea sa fie pe o pagina asa mica.

| kteichd a răspuns (pentru NuTeCred):

Incearca socialbirth... cu "coins" (monedele) cae le faci din dat like, sau ce mai trebuie sa faci ca sa le strangi dupa pui si tu pagina acolo si cine da like la pagina o sa primeasca 2 sau cate monede vrei sa le dai... pe scurt esti platit sa dai like, sa vezi video pe youtube..etc si faci si tu la fel

| Ralucutza15 a răspuns:

Te pot ajuta! Am avut si eu o pagina si stiu cum sta treaba cu adminii.Nu conteaza ca este mica, o vom creste.winking

| NuTeCred a răspuns (pentru Ralucutza15):

Da-mi id`ul tau de mess :p

| NuTeCred a răspuns:

Asta e pagina, nu e o tema anume, vreau doar sa fie ceva nou. Initial, am facut-o ca o pagina pentru fete, dar am ajuns la concluzia sa postam orice fel de poze si alte chestii :) https://www.facebook.com/pages/Shhhhht/280303412110713?bookmark_t=page