| Chuxiiiiiiiii a întrebat:

Heii.Din greseala mi-au disparut toate iconitele de pe desktop (folderele)
Si nu stiu cum sa le aduc inapoi, am incercat refresh si restart!, dar fara solutie! Va implorr sa ma ajutati!

Ceva variante de ajutoooorr?crying.

4 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Eu disparut doar folderele? Daca au disparut toate iconitele dai click dreapta pe desktop si dai pe "View" > "Show desktop icons". Daca au disparut doar folderele, asta nu stiu.

| βeĺBŷŷ a răspuns:

Apesi click dreapta pe desktop.Ai deschis un meniu. Apasa view ---> show desktop icons
FUNDA?

| βeĺBŷŷ a răspuns:

Daca nu gasesti meniul faci asta (poate nu ti-am explicat mai detaliat)
CLICK dreapta --->Arrange icons by ---> show desktop icons.
Daca nu merge ai facut tu ceva si poate ar fi bine sa suni la un informatician.Bafta! FUNDA?