| painkilleeer a întrebat:

Heii.La mine in oras a nins foarte mult si e zapada pana la genunchi.Va dati seama ca la scoala baietii le vor da fetelor mozol dar eu vreau sa scap.Stiti voi vreun motiv bun?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Le spui ca te-ai spalat pe fata dimineata.

| neutrino a răspuns:

De asa ceva nu poate scapa nicio fata frumoasa! Sunt sigur ca daca tu vei scapa, atunci vei fi tare suparata, si pe buna dreptate.

| elena445 a răspuns:

Ce vor face baietii?

| Dumitru_Seu_1995 a răspuns:

Nimic nu esti din soala si daca iesi ai grija sa iesi odata cu un profesor sau elev mai mare sau cu o prietena si fugi