| S†®£p§¦L§ a întrebat:

La voi in oras cu e?laughing e multa zapada?laughing la mine da. a nins foarte foarte mult.crying si acum iesirea din oras este inchisa crying. toate soselele blocate.bine aproape toate.laughing strada mea e plina de zapada. cemai peisajul perfect.si o iarna de neuitat laughinglaughing >8-

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

La Iasi ninsoarea a incetat, a iesit soarele dar e ger cumplit.Strazile au fost curatate, pe sosele in judet se circula chiar bine.
Copiii ies la sanius stau un timp apoi fuguta in casa caci gerul intra prin caciuli si cizmulite.In rest? Asteptam sarbatorile si ne bucuram ca va fi zapada de Craciun si Anul Nou.Si pe campuri graul se bucura ca l-a acoperit o patura calduroasa care-l va ajuta sa dea la vara mai multa paine romanului.Sarbatori fericite la toti si la toate!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La Barlad este foarte multa zapada si un ger cumplit, la ora 21, oo erau -18 grade.

| fluturas a răspuns:

winking da si la mine e multa zapada kiss ieri a nins toata ziua love struck foarte frumos peisajulwinking, dar aici se circula deocamdata destul debine big grinwinking

| Cryssy a răspuns:

La mine e foarte multa zapada. Buzaul este cam cel mai afectat... happy

| cretzufinish a răspuns:

De cand a cazut primul fulg Galatiul e cod galben si in avertizare. Deci iti imaginezi... JALE. straight face

| BabyPink a răspuns:

În Galaţi e la fel.
Cel puţin mie îmi place cum arată oraşul plin de zăpadă :d

| Teooo a răspuns:

Si la mine in Timisoara a nins mult, vreo 3 zile fara incetare, apoi s-a oprit, dar acum iarasi ninge, adica mai bine zis viscoleste.Este un peisaj superb. Speram ca vom avea zapada si de sarbatori deoarece meteorologii anunta ploaie joi crying

| pendula a răspuns:

Vino in oradea, ne putem bronza de la atata alb de zapadahee hee hehe