| Bloodlines a întrebat:

Buna!
Ce mai faceti?
La mine in oras a nins! Cred ca si la voi happy
In fine. Am si eu o problema :
Azi la scoala, fostul meu prieten, a venit la mine cu un bulgare de zapada si radea. Am inceput si eu sa rad si i-am spus: Ce vrei?
Si el mi-a spus: Hai sa-ti dau putina >zapada:!
M-a luat in brate. se uita asa frumos la mine si :d. fara sa vreau, cred:d, l-am sarutat!
Faza rea e ca m-au fazut multi copii, inclusiv colegii mei. Iar un coleg i-a spus unei profesoare, iar aceasta mi-a zis sa nu mai fac asa ceva mai ales la scoala!
I-am rugat pe colegi sa nu mai spuna nimanui si ei au zis sa am incredere in ei, dar ma indoiesc.
O colega mi-a spus ca si ei i s-a intamplat asa ceva dar nu la scoala. Iar alti colegi mi-au spus sa nu ascult pe nimeni, sa fac ce vrea inima mea. Ca doar e viata mea!
Dar chiar nu vreau sa afle parintii mei ce-am facut. Nici alti profesori.
Si nici nu vreau sa mint pe nimeni.
Ce sa fac? crying

Dau fundda!

Multumesc celor care-mi sunt de folos! kiss

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La mine nu a nins si nici nu va ninge pentru ca ma afla un sudul insulei iberice se stie happy

| Romancutza a răspuns:

Pai tu il placi? Deodata ce te-ai despartit de el?

PAi oricum...ai dreptate, in profesori sau colegui nu poti avea incredere cat despre patintii tai ti-le ca o fost din instinct sau ca a fost prea frumos acel moment.

Zile adevarul ca asta este cel mai bine scumpo.Ar fi dragut sa fiti din nou impreuna. IAr acel sarut, lasa profesori ca sunt numai baba si mosiwinkingLa mine in clasa tot timpul se saruta un cuplu, chiar si in ore. Ignora-i ca doar ce pot sa-ti faca?

| piktor a răspuns:

Ce colegi imaturi ai.
da`le jet la chestii de astea. nu merita sa te iei in gura cu ei p nimic. adica ma rog, un nimic e pentru mine chestia asta, o gramada de sentimente pentru tine. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta-ti inima, dar sa nu faci greseli care sa te puna in dificultate pe tine si pe cei apropiati. succes!