| DeeaDeuTsa a întrebat:

Heii!
O întrebare pentru toţi de pe TPU, dar în special pentru iubitorii jocului The Sims.
Eu am în calculator de ceva timp The Sims 3 şi m-am plictisit de el. Vreau expansions pack-uri, dar am o problemă: Nu ştiu cum şi de unde le descarc! Help me?
Aaa! Menţionez: Nu am The Sims 3 original (cumpărat), e downloadat. Şi aş mai vrea site-uri de unde pot descărca chestii pentru joc şi cum le descarc bineînţeles foarte explicit.
Thanks! Fundă!

1 răspuns:
| warn304 a răspuns:

Nu ai cum sa downloadezi "chestiile" alea din store, alea le poti lua doar daca ai jocul original si te conectezi la serverul lor, cat despre expansiuni, scrie pe google "download sims 3 (numele expansiunii)", de obicei primul este si cel mai bun happy

expansiuni The Sims 3:

~World Adventures Expansion
~High End Loft Stuff Pack
~Ambitions Expansion
~Fast Lane Stuff Pack
~Outdoor Living Stuff
~Generations Expansion
~Pets Expansion
~Showtime Expansion
~Supernatural Expansion
~Seasons Expansion
~70's, 80's, and 90's Stuff
~University Life Expansion

Supernatural este cel mai nou, sper ca ti-am fost de folos tongue