| KlaudyaAddha a întrebat:

Daca descarc prea multe hiane si coafuri in Sims 2 dupa site-ul oficial al jocului mi se poate bloca calculatorul? Dar jocul imi va mai merge bine? Va intreb pentru ca am descarcat odata foarte foarte multe chestii si nu mi-a mai mers jocul si se bloca si calculatorul. Specific ca am foarte multa memorie libera in calculator...

Răspuns Câştigător
| pandaX3 a răspuns:

Eu nu am descarcat niciodata de pe site-ul oficial. Nu stiu daca ti se poate bloca computerul de la aceste lucruri.

Incearca site`ul
www.thesimsresource.com
eu de acolo le iau si merg foarte bine.

:)

2 răspunsuri:
| Cryzy a răspuns:

Probabil. Si mie mi-a mers greu jocul dar nu mi s-a blocat calculatorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, am descarcat si yop lua fhel, multe lucruri!
sunt fana sims!
dar...
nu mi s-a intamplat nimic!