| InjectabilTerror a întrebat:

Heii.` Pe messenger cand pun emoticoanele, nu se văd. De la ce ar putea fi? Și ce trebuie să fac?

Răspuns Câştigător
| andreeei a răspuns:

Au fost sterse din folder-ul sursa, instaleaza aplicatia yahoo si o sa mearga.
Bafta

6 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Ce nu se vad semnele de la emotical zi mai explicid ca utilizatorii TPU sa-ti raspunda
Poi cand scrii iti apare instaleaza-ti alt messenger o versiune mai noua

| InjectabilTerror explică (pentru Scherimuvi):

Pur și simplu nu se văd. Cant trimit ``send`` cuiva, nu imi apare, se vede un spațiu liber. Ca și cum aș da pe Space.

| ChristiaNNN a răspuns:

Incearca sa reinstalezi clientul de yahoo. (Mess-ul)

| cherybloom a răspuns:

Tu nu le vezi cdar persoanei careia ai trimis le vede, nu poti face nimic si mie mi se intampla la fel!

| DJDumy a răspuns:

Ar putea fi un virus incerca cu panda 2008 la instalare scoate toti virusi detectati

| Astro09 a răspuns:

Mai mult ca sigur e Flash Player. sau ceva lagat de Java Script