| 42002 a întrebat:

Heii! Stiti ceva pastile pentru durere de burta atunci cand iti vine menstruatia? Mentionez ca ma doare doar atunci cand imi vine. in timpul ei nu ma doare dor atunci cand imi vine.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti sa iei un No-spa daca durerea este atat de severa incat nu o poti suporta. De asemenea, poti incepe sa faci sport zilnic, inclusiv in zilele menstruatiei si durerea se va ameliora mult in cateva luni (suficient incat sa poti sa o suporti si sa iti continui activitatea normala in ciuda ei)

| irina20 a răspuns:

Eu folosesc indometacin, capsule.

| anadark84 a răspuns:

Ibuprofen.

| asfghjklasdfghjkl a răspuns:

Nurofen pentru dureri