| Mikiu a întrebat:

Heii
Stiti cumva niste jocuri pe care le poti juca cu prietenii? Gen trombon sau fss nu stiu daca stiti dar nu jocuri de astea pe care le joaca pustani de 10 ani. Orice raspuns e bine venit >big grin

5 răspunsuri:
| MBG a răspuns:

Http://jocurilecopilariei.blogspot.ro/

╔═.♥.═══════╗
◣_◢ (MBG) ◣_◢
╚═══════.♥.═╝

| AlexDFY a răspuns:

Frunza, matele incurcate, rosu galben albastru, ceai visat aseara la Paris, sotron. Sper ca te-am ajutat

| AnnaAnnne a răspuns:

1.sticluta cu otrava
2.ratele si vanatorii
3.adevar sau provocarehappyhappyhappy
Daca sunteti mai mari jocurile astea o sa fie faine in grup

| BiancaBaby a răspuns:

1.sticluta
2.adevar sau provocare
3.cartea de joc

| SergiuPhPsV a răspuns:

Baa voi ce jocuri ii spuneti?
Iti spun eu...
Capra noua,,
Oglinda (ce face unul trebuie sa faceti si voi exact la fel),,
si seara la 12:00 + mergeti undeva unde nu sunt becuri si jucati dea vatia scunselea tongue