| Flöricicä a întrebat:

Ce jocuri stiti cu cartile de joc? Cum se joaca poker? Dati-mi si mie cateva jocuri dar nu macao, popa prostul sau trombon. Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

Ar fi maciupiciu, gura-casca, tabinet.nu mai stiulaughing
maciupiciu:se dau cate 4 carti.trebuie sa faci pereche cu o carte la alegere.trebuie sa-ti intrebi "adversarul" daca are cartea ce`ti trebuie. daca zice da, trebuie sa ghicesti de ce culoare si de ce "natie"rolling on the floor e. daca ghicesti, iti da cartea.Cel care face cele mai multe perechi castigabig grin.
gura-casca=la fel ca popa-prostu`rolling on the floor
distractie placuta! fUndoi?:O3