| Jerry_Alex_1999 a întrebat:

Heii! Sunt in vacanta in Italia si nu știu ce cadou le as putea aduce prietenilor, gen suvenir?!
Cateva sugestii?

Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

O prietenă îmi promisese că îmi aduce din Croaţia un tricou gen: http://i.imgur.com/lFhTsBS.png
Da' s-a răzgândit şi mi-a cumpărat un magnet amărât.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat de substantial vrei sa fie suvenirul, poti lua de la tricouri, spaghete, magneti, brelocuri, cani

| AnimatedSignature a răspuns:

Dă-le o brățară!

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Un tricou sau ceva mai fitos ca na, e Italia.

| iRobby a răspuns:

Hey!
Deci, daca esti in Italia le-ai putea aduce ceva care sa reprezinte tara, gen o portie de spaghette, sau o piza. happy Glumesc! Daca esti in jurul oceanului, le poti cumpara o scoica sau ceva asemanator. Daca esti la oras, le-ai putea cumpara cate un tricou/parfum ceva, avand in vedere ca Italia are o groaza de magazine de moda. In caz ca mai stai acolo in vacanta, le-ai putea trimite chiar o vedere (asigurate ca o trimiti cu circa 4 zile inainte sa pleci acasa, deoarece dureaza pana cand posta trimite scrisoarea prietenilor tai). Sper ca ti-am putut d-a niste idei. happy