| cυρcαкє a întrebat:

Heii! happy
Știți cumva când se deschide ștrandul municipal din Iași? Și când se pune apa? Am auzit că astăzi (1 mai) s-a deschis, deci, e adevărat?

3 răspunsuri:
| catalinaeu a răspuns:

Toate stranurile se deschid pe 1 mai... Funda te rog mult happy

| IoanaIoke a răspuns:

Nu,nu se deschide pe 1 mai am fost si nu era deschis si am intrebat cand se deschide pe o doamna carelucra acolo si a zis ca pe 1 iunie sau in cel mai rau caz pe 25 sau 26 iunie, dar acum nu se stie.

| cυρcαкє explică (pentru IoanaIoke):

S-a deschis pe 20 mai. Am fost deja. E deschis și astăzi. happy