| anonimabubulina a întrebat:

Heii, TPU am bagat pe Google "Intoarcerea lui Arpagic"de Ana Blandiana si nu am gasit nimic, dati-mi un site pe care sa gasesc toata poezia am incercat toate site-urile date de voi nu merg dati-mi fiecare amanunt daca vreti Funda+vot

1 răspuns:
| Alinutzz1997 a răspuns:

Nu cred ca inca a aparut pe vreun site de pe net.am cautut pentru tine insa peste tot spune ca nu exista rezultat.insa mai incearca si tu aici http://cartielectronice.blogspot.com/ poate la tine merge.mult noroc