| for87 a întrebat:

Heii TPU, am o intrebare. Daca dau cu spray graffiti pe mobilier se vede frumos? Se sterge? Daca nu spuneti-mi un spray pentru mobilier vreau sa-mi schimb culoarea sa o fac neagra. Stiti spray pentru mobila si imi puteti spune si un pret? P.S ( Scuzati categoria) Funda mareeee!

Răspuns Câştigător
| IthinkIly a răspuns:

Bună. Poți încerca cu spray graffiti, nu cred că se șterge, poate doar cu acetonă :D
sau poți încerca asta :
http://www.colorit.ro/categories/Culori-si-Vopsele/Vopsea-Spray/
Succes! Fundă? :D