| eDidii a întrebat:

Deci,camera mea e de culoare albastru deschis(spre alb) iar tata vrea sa-mi zugraveasca camera in ce culoare vreau eu iar eu as dori sa va intreb daca e in regula culoarea mov cu stele galbene(care se lipesc pe perete) si cu inimi roze(care se lipesc pe perete) dar am o problema si cu parchetul care este destul de murdar sub mobila si vreau sal schimb in gresie neagra si sa pun un covor moale(de tip blana tigrului,stiti voi) e in regula daca fac asa? Daca vreti puteti pune si alte idei mai frumoase, aceasta e una dintre ideile mele... Funda pentru cel mai bun raspuns, bine-nteles big grinbig grin Va pup :*:*
(Scuzati-ma daca am scris cu greseli.)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine renunti la chestiile alea care se lipesc, camera poti sa o faci lejer mov eu as opta pentru un mov inchis pentru toata camera si niste jaluzele verticale crem, usa tot crem si parchetul la fel, crem sau un maro inchis. Cat despre covor poti pastra ideea, un animal print ar fi dragut sau tigrat.

17 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Si camera mea e mov deschis, lila si arata frumos. Stele galben si roz eu zic ca ar strica aspectul camerei, parerea mea straight face nu sunt elegante, doar copilaroase. Parchetul poate e suficient sa il lacuiesti, vorbeste cu tatal tau. Gresia e rece si sa zicem ca iti cei ceva pantofi cu toc, aia fac mare galagie pe gresie si o si zgrarie. Mai bine parchet, eventual laminat.

| eDidii explică (pentru BiuL):

Daca pun gresie nu ma deranjeaza deoarece am papucei de casa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Căcăniu în dungi mai bine. Lipeşti şi nişte postere cu Bieber şi e perfect. big grin

| eDidii explică (pentru anonim_4396):

Nu-mi place de Bieber, il urasc! Mai bine cu One Direction! big grinbig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru eDidii):

Hai că ai dat cu bâta în baltă! Ce rost are "sa îl urăşti pe Bieber" dacă iţi place One Direction? laughing

| eDidii explică (pentru anonim_4396):

Pai de ce il urasc pe Bieber:
1)Este gay!
2)Canta ca o fata!
3)Este urat!(pentru mine)
4)Incearca sa se faca faimos dar nu va reusi!
5)Melodii de ****!
6)E prost la fel si melodiile lui!
As mai zice dar ma doare mana sa scriu atat de multe. big grinbig grin

| eDidii explică (pentru anonim_4396):

Si,de ce imi place de One Direction:
1)Sunt frumosi!
2)Canta bine!
3)Nu sunt gay!
4)Vor sa se faca faimosi, vor reusi!
5)Sunt mai multi, cu cat mai multi cu atat mai bine!
6)Arata bine!
As mai scrie dar ma doare mana...big grin

| eDidii explică (pentru anonim_4396):

Vrei mai explicit de atat!?

| eDidii explică (pentru anonim_4396):

Dar,stai asa...intrebarea mea era in legatura de camera mea...ce legatura are Bieber cu camera mea!?!? :]]

| anonim_4396 a răspuns (pentru eDidii):

Soro,nu te-am întrebat de ce îl urăşti pe Bieber, am făcut doar o remarcă la adresa gusturilor tale. Puţin îmi pasă! Şi One Direction si Bieber au muzică de rahat! Poţi să te scufunzi odată cu ele.
Iţi voi asculta opiniile atunci când vei fi în stare să spui câte ceva despre Jimi Hendrix sau David Gilmour. Până atunci, continuă să bârfeşti despre Barbie alături de celelalte puştoaice ignorante de 12 ani!

| eDidii explică (pentru anonim_4396):

Auzi,ti-am zis ca nu vreau sa ne certam, asa ca cel mai bine ar fi sa-ti inchizi pliscul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru eDidii):

I don't give a f*ck about what are you saying!

http://www.youtube.com/watch?v=JoolQUDWq-k

http://www.youtube.com/watch?v=SNcViNwac0I

| eDidii explică (pentru anonim_4396):

Şhhtt,guriţaa!

| OneDream a răspuns (pentru anonim_4396):

UuuAuu..si eu il urasc pe bieber de fapt nu-l suport ..si chiar sunt directioner si nu e acelasi lucru!:]

| ゼロの a răspuns:

Daca tie iti place, atunci e foarte bine.
laughing

| belabibi a răspuns:

Eu nu prea te.as sfatui sa.ti faci camera mov pentru ca e o culoare care te oboseste. incearca o culoare calda de exemplu portocaliu...eu personal intotdeauna mi.am dorit parcet negru si mi se pare mult mai elegant si chochet decat gresia....covorul dupa parerea mea este o alegere buna tongue

| dya123 a răspuns:

Pai poti schimba parchetul punind altul(te fatuiesc sa nu pui gresie). pentru camera mov se potriveste un parchet deschis precum acestahttp://www.google.ro/......tp?/imgres pe perete poti lipi stelutele dar fara inimioare deoarece nu se potriveste. Covorul poate fi de culoare mov sau alb, cum preferi. perdelele te sfatuiesc sa fie albe (in niciun caz move deoarece camera va fi incarcata). sper ca te-am ajutat. fundita? plzzzzz