| anonimabubulina a întrebat:

Heii, TPU am o poza in care eu eram prima, iar un baiat al doilea, si as vrea sa o editez sa o intorc eu sa fiu a doua si el primul si nu m-ai stiu cu ce program.Cine imi da site-ul dar sa fie bun primeste de la mine Funda+vot.

Răspuns Câştigător
| Kissmeagain a răspuns:

Cum adica sa o intorci? vrei sa pui stanga in dreapta sau ceva de genul?
Daca e asa...descarca PhotoScape, il instalezi si vezi acolo joc, mic...doua sagetele,una in stanga, una in dreapta in acelasi icon, dai pe ea si gata. Daca la asta te referi