| ScreamoEmoGirl a întrebat:

Heii T. P. U am auzit ca sunt niste programe de editat poze in care pot sa i-au 2 poze normale sa zicem una cu mine si una cu un baiat si poza aia sa o editez ca ne sarutam sau ne tinem de mana. chestii trestii nu stiti cum se numesc programele alea sau daca aveti site-uri sa le gasesc online... dau fundita

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Cele mai bune programe pentru editat poze sunt Gimp si Photoscape.

| Cinar_Adi_1990 a răspuns:

Pe zip zap e cel mai bine. E gratuit pe celelalte siteuri sunt cu plata