| ζøvع a întrebat:

Heii! Vreau sa imi fac o poza, sa mi-o editez...de exemplu sa am o poza cu mine si peste sa pun o alta poza cu "Keep calm and..." cum pot sa fac asta? pe ce site-uri sau ce sa folosesc sa o editez..si cum? explicati :* tnx si funditaa

9 răspunsuri:
| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Http://pixlr.com/
Este un site destul de bun..Nu se compara cu photoshop in nici un caz dar il poti folosi pentru modificari mici sau pentru a pune texte

| enyy93 a răspuns:

Nu cred ca e vreun site caresa faca acest lucru. dar iti recomand sa inti descarci Adobe photoshop cs5 sau mai nou am vazut ca a aparut cs6 te uiti pe youtube la niste tutoriale sa inveti sa il folosesti cat de cat si cam asta e. spor. funda?happy

| anayyd_3146 a răspuns:

Intrii in Photo Scape [program de editat].Dai la Editor(Editare).Pui o poza. Apoi dai la Object(Obiecte), acolo jos unde lucrezi. Undeva vezi ca e o iconita cu un peisaj, munti, soare etc.Dai acolo si sus de tot scrie "Photo..."(Poza...) Dai acolo, pui poza cu Keep Calm si lucrezi la transparenta si gata! Sper ca te-am ajutat big grin!

| JoeVitollo a răspuns:

Photo Shop este un program de editat cum s-a mai spus si mai jos

| Craciun_Vlad_1996 a răspuns:

Incearca http://www.keepcalm-o-matic.co.uk/ e cel mai cunoscut pentru asta

| listru a răspuns:

Ce trebuie sa scriu ca sa-mi fac poze

| Madalina37 a răspuns:

Intra pe picmonkey de exemplu si adauga un text sau adauga o fotografie peste si incearca sa ii setezi transparenta de la fade happy sper ca o sa iti mearga big grin

| dulcyca a răspuns:

Nici eu nu stiu ca si eu vreau asta