| xQueenOfDisaster a întrebat:

Heii TPU! (:. Aş vrea să mă ajutaţi şi pe mine cu ceva. După cum toată lumea observă, vacanţa e pe sfârşite. Vreau să îmi daţi şi mie nişte idei de ce am mai putea face pe afară ( eu şi prietenele ). Nu vreau răspunsuri de genul : " plimbaţi-vă, mergeţi în centru, etc ". Cel mai lung răspuns şi pe care eu îl consider cel mai bun - primeşte fundă. Restul răspunsurilor - voturi.

Răspuns Câştigător
| Oana10_7907 a răspuns:

Bună ziua DouaPuncteIcs!
Tu şi prietenele tale aţi putea să mergeţi la un cinematograf 5d,să faceţi o petrecere în pijamale,să vă jucaţi cu mingea,să facei karaoke, să dansaţi sau să citiţi toate aceeaşi carte şi să vă exprimaţi părerile despre ea.
Pa, pa!

0 răspunsuri:
Întrebări recente