| GaBBiii a întrebat:

Buna tuturor!
Maine ies afara la o plimbare cu prietenele si nu stiu cum sa-mi fac parul.Eu nu vreau sa il prind in coada dar vreau sa fie desprins.Am parul lung(sunt fata din imagine numai ca acum imi port bretonul intr-o parte si m-am saturat sa il prind asa). VA rog este urgent!
Cel care raspunde primul(si a scris ceva folositor)primeste funda si restul primesc voturi Folositor\Inteligent.
Multumesc TPU!
Pa, pa astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| edith_8738 a răspuns:

Eu as spune sa-ti iei 2 suvite din fata si sa le prinzi cu o clamita la spate.asta avantajeaza pe orice fata, dupa parerea mea.bafta scumpa!

| sweetioana_8709 a răspuns:

Pai eu zic sa til lasi desprins si sa iti faci bucle in el sau sa il intinzi si ai mai putea sa iti dai parul intr-o parte in asa fel incat sa para ca ai breton in cazul in care nai iar in cazul in care ai ai putea sa iti prinzi bretonul sushappy

| frumuselul_7165 a răspuns:

Oare daca ai ondula putin cum ti-ar sta?

ONDULAT