| Alexoutza a întrebat:

Heii` TPU! I have a big, big problemmmm! Luni, am petrecere de Halloween! Imi puteti da niste idei pentru costum?(App, trebuie sa fie cat mai scary` si mai unicat). Cel mai bun costum se premiaza...Imi puteti spune si ce make`up s`ar potrivi la costumul pe care mi`l recomandati.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| sojustme a răspuns:

Mireasa moarta! am fost premiata cu acest costum tot ce trebuie sa faci e sa iei o rochie alba adaugi cateva picaturi de "sange" pe e te faci alba la fata ruj rosu smokey eyes make`up ca sa nu creada k esti moarte si gata

| alexandru321 a răspuns:

Imbracate in skary muvet!