| Aly_Alexutzza_1990 a întrebat:

Heii TPU! Imi dati si mie un link de unde sa descarc GRATUIT PhotoShop CS5 sau CS6 si sa mearga pe Windows XP?

Multumesc frumos! Dau FUNDITAA.

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

CS6 cu xp de 32 bit nu e compatibil. si sunt sigur ca nu ai xp de 64. in mesaj privat iti las link cu cs5

| Aly_Alexutzza_1990 explică (pentru gelu1970):

Da-mi link aici, te rog.

| gelu1970 a răspuns (pentru Aly_Alexutzza_1990):

Ti-am lasat un mesaj privat cu link.

| Aly_Alexutzza_1990 explică (pentru Bratulescu_Mihai_1992):

Auzi, eu nu te-am intrebat ce windows sa folosesc... daca nu ai un raspuns bun taci din gura!

| Bratulescu_Mihai_1992 a răspuns (pentru Aly_Alexutzza_1990):

Ok foloseste xp pe riscul tau ca eu nu i-mi risc parola la facebook

| Aly_Alexutzza_1990 explică (pentru Bratulescu_Mihai_1992):

Da` nu e problema ta! Clar?!