| MinatoSan a întrebat:

Buna dimineata TPU. am si eu o intrebare... eu la compu meu am windows 8. imi merge vreo versiune de PhotoShop la el? daca merge, imi dati link-ul de unde sa o Download-ez / descarc? FUNDA big grin

5 răspunsuri:
| MinatoSan explică (pentru anonim_4396):

Tot nu-mi merge I don't want to see

| anonim_4396 a răspuns (pentru MinatoSan):

Nu stiu ce sa zic cu win 8, eu am xp si merge bine, mai formuleaza o data intrebarea, poate gasesti solutie.

| MinatoSan explică (pentru anonim_4396):

da sa va duce-ti naibii cu totii, au trecut deja 2 saptamani si doar 1 persoana a raspuns la intrebarea mea da si raspunsu ala e vai de capu lui, deci ducase-va naibii cu totii!

| MinatoSan explică:

Aa vreau sa mai spun ca ar fin bine sa am CS4, nu?