| Nufii a întrebat:

Heii TPU! Ma plictiseam si am hotarat sa incep un studiu aprofundat, dar nu am un domeniu si nici o tema. As merge pe stiinta, dar nu stiu ce tema sa aleg. Vreau sa fie ceva despre care sa nu stiu nimic si sa aflu acum. Ceva idei?

4 răspunsuri:
| cristina107 a răspuns:

Ar fi mai bine daca ai da mai multe indicii, pentru ca noi nu avem de unde sa stim ce iti place sau nu, daca ai indica si un domeniu anume, ar fi perfect.

| MaliciousDeath a răspuns:

Bioluminescenta
Pisica lui Schrodinger
Teoria Haosului
Fractali

| ArthurKn a răspuns:

'' Proiectul Avatar ''

| lTudyl a răspuns:

Ti-ar propune sa inveti o limba straina!
Alege o tara care iti place si care te atrage.Invata limba si daca vrei poti sa aprofundezi si istoria sau alte lucruri mai speciale legate de acea tara!