| Alexandra_8894 a întrebat:

Buna TPU.
Va rog, ajutati-ma si pe mine cu niste idei.hee hee Vreau sa-mi fac un blog dar nu stiu ce tema sa aleg. Vreau ceva mai nebunesc laughing. Cu sarcasm si mult umor. Daca aveti o idee cat de mica big grin v-as fi recunoscatoare.

1 răspuns:
| sonya_5952 a răspuns:

Pai de ce vrei tu sa te apuci sa-ti faci un blog daca n-ai nicio idee? ca e la moda sau ce? in principiu isi fac blog oamenii care au ceva de zis, nu adolescentii care ar vrea sa faca si ei ceva si li se pare ca suna fain sa fii blogger...