| LoveForeverYouu a întrebat:

Heii TPU! Mai stiti ca mai demult era un serial cu niste copii la orfelinat e KanalD? Va mai aduceti aminte cum se numea? Va rooog mult spuneti-mi cum se numea dau funda:*:*

Răspuns Câştigător
| MyMyutza a răspuns:

Am gasit! Serialus se numea Chiquititas. Funda:X?

5 răspunsuri:
| MyMyutza a răspuns:

Da imi aduc aminte de el.Era cu o fata care avea doua identitati.Cu Ileana Lazariuc si cu Liviu Varciu parca nu? Dar nu mai stiu cum se numea.

| LoveForeverYouu explică (pentru MyMyutza):

Da asa era.Dar nu mai stiu cum se numea! Daca iti aduci aminte te rog eu mult trimite-mi un mesaj sau raspunde tot aici la intrebare!

| LoveForeverYouu explică (pentru MyMyutza):

Mersii mult!:*:*

| MyMyutza a răspuns (pentru LoveForeverYouu):

Am gasit! Serialus se numea Chiquititas. Funda:X?

| miln a răspuns:

1001 nopti?

| Biluta22 a răspuns:

Floricienta sau anii pierduti.