| RedRoses a întrebat:

Heii TPU. Peste ceva timp, am sa imi tin ziua de nastere. Am cateva idei ce sa facem, dar as dori ceva nou. Funda celui/celei care vine cu cat mai multe idei si amuzante, dragute... ♥

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| ioniepuiu a răspuns:

Heey! eu de obicei merg la petreceri organ izate la lasermaxx,dar daca ma intrebi pe mine, mi-as face ziua de nastere ori acasa la mine, jucand jocuri de petrecere, ori in club, dar cel mai mult imi place sa o fac la cinema VIP. depinde de varsta happy

| BeatriceEllena a răspuns:

Pai aș zice ca să ieși cu o prietena/doua sau cate vrei tu, în oraș la bowling, la un suc, la pizza, apoi mergeți la shopping, dupa aia mai târziu va pregătiți pentru o petrecere, și invitați mai mulți prieteni! Daca vrei, petrecerea o poți ține intr-un local..gen,club / disco. O sa fie super! La mulți ani pentru atunci! :3
Funda?

| RedRoses explică (pentru BeatriceEllena):

Mersii :* Dar ziua mea am sa o tin acasa si dupa vom merge putin in oras... Dar acasa ma refeream ce sa facem, avem cateva idei, dar sa fie ceva mai wow ♥ MErsii oricum :*!