| AleAlexandraIdk a întrebat:

Heiii. Cine-mi poate da niste idei pentru cadouri?
In scurt timp vine ziua de nastere a celei mai bune prietene ale mele. Face 13 ani. Mi-as dori sa-i iau ceva special deoarece tin foarte mult la ea. Cele mai multe idei, funda! happy

2 răspunsuri:
| Cristinutza234 a răspuns:

Ce zici de 2 tricouri personalizate gen : She is my best friend si apoi o sageata care sa o arate pe ea. Sau o bratara. Eu i.am dat celei mai bund prietene un puzzle personalizat cu o poza de.a noastra si s.a bucurat foqrte mult. Eu zic sa.i iei ceva personalizat ca, cu toti ne.am saturat de cadourile alea simple si mereu aceleasi. Sper ca te.am ajutat happy

| Elena22122000 a răspuns:

O cana cu poza voastra din care sa bea doar ea, o rama cu poze.cu voi, un tricou cu vedeta preferata, o diploma pentru cea mai buna prietena, bijueri, far ii poti cumpara si multe altele in functie de buget eu ti.am dat cateva idei. sper sa te ajute