| Maduuuxzzz a întrebat:

Heii TPU! sunt (reprezentant oriflame-la inceput) am dat comanda la oriflame in jur de 300 lei. am inteles ca am reducere daca dau la 250 lei. asa ma rog. Mie cati banuti imi ramane?|! plz spuneti-mii! Si in cat timp vine comanda??big grin :X Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| cry_7499 a răspuns:

Pana saptamana viitoare ar trebui sa iti ajunga. Si eu sunt reprezentanta, si daca as da azi comanda, mi-ar ajunge vineri. La 300 de lei ar trebui sa-ti iasa cam 90 de lei, poate mai putin. Reducerea este de 30 % happy. Daca nu ti-ai comandat nimic pentru tine, ar trebui sa ramai cu 85 de lei. Funda?big grin