| Den30 a întrebat:

Heii,TPU! >:
Vara aceasta vreau sa imi personalizez cateva tricouri..ai am vazut pe youtube, cum mai multe persoane isi faceau propiile desene [modele] cu acuarele.
Dar erau pentru textile [speciale pentru asa ceva] de unde pot cumpara asa ceva? Adica..inc e locuri pot gasi?
Si..inca o intrebarea..tot pentru personalizarea tricourilor. Cum se numeste "foaia" de care voi avea nevoie pentru a-mi scoate o anumita poza la imprimanta iar apoi sa o pot lipi pe un tricou [cu fierul de calcat peste foaie]. >: Si.din nou..de unde pot cumpara acest tip de foaie?
FUNDITA celui mai bun si detaliat raspuns >:

Răspuns Câştigător
| oanaro a răspuns:

Foaia respectiva se numeste hartie de transfer. Cat despre personalizarea tricourilor, poti gasi markere sau vopsea speciala pentru textile la colorit.ro. Succes!

1 răspuns:
| oanaro a răspuns:

Hartia de transfer o poti gasi la firmele de birotica si papetarie si chiar si pe site-ul colorit sau poti cauta pe google.