| IngerCazator a întrebat:

Heii TPU!

Vreau Sa Fiu Admina La O Pagina.Pe Facebook!

Cine Are O Pagina SI cauta Adminii?

Raspundetimii Repede Please! :* happy
[Scuzati categoria]

5 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Buna!

In loc sa te ocupi de pagina altcuiva, de ce nu iti faci propria pagina pe facebook? Asa ai fii singurul owner. Ai putea posta ce vrei tu.

O zi frumoasa!happy

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Soarele care rasare

| Zmady a răspuns:

Https://www.facebook.com/lacrima.zambet Daca vrei la asta. Stiu ca este mica dar o sa mai crestem :)

| Patry28Thaa a răspuns:

Saluut happy! Am eu o pagina : Sweet Girl; X ...are 192 like.ur si caut admina happy
Trimite-mi un mesaj pe pagina si vorbim daca esti interesatawinking

| djkata a răspuns:

Https://www.facebook.com/Mc.DjKata add aca_cata daca vrei admin