| ramonika125 a întrebat:

O admina sau un admin pentru o pagina de facebook. Cine se ofera? Scuzati categoria. Multumesc anticipat si

Răspuns Câştigător
| Ţăpeşu a răspuns:

Mă ofer voluntară.

| ramonika125 explică (pentru Ţăpeşu):

Asta este pagina http://www.facebook.com/funnylady.smile, intra si lasa un mesaj

| Ţăpeşu a răspuns (pentru ramonika125):

Mai întâi dă-mi fundă ca să mă asigur că nu e jăcmăneală ceea ce faci...

| ramonika125 explică (pentru Ţăpeşu):

Deci ma ajuti?

| Ţăpeşu a răspuns (pentru ramonika125):

Bun...

| ramonika125 explică (pentru Ţăpeşu):

Ma ajuti cu pagina?

10 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Si eu am pagina de facebook cu Like. Dau si eu Funda la pers care imi dau like la pagina. Si iti dau si tie ramona like daca imi dai si tu mie. Multumesc

| ramonika125 explică (pentru strengaritzza):

Da-mi link si iti dau like

| AnonimGirll a răspuns (pentru strengaritzza):

Daca iti dau un like imi dai si tu?