| anonimabubulina a întrebat:

Heii, TPU vreau sa-mi schimb numele pe facebook si imi apare eroare am auzit ca decat de 3 ori este voie sa mi-l schimb este adevarat? da-ti like-uri ceva vreau foarte mult sa mi-l schimb! Funda

Răspuns Câştigător
| FursecCuCiocolata a răspuns:

Si eu vreau sa mi`l schimb dar in zadar... tot nu mrg...sadcryingbroken heart
eu imi pun in paranteza numele dorit.happy asta poti sa faci. la editeaza profilul tot acolo la nume poti sa iti pui un nume optional. eu asta fac.straight face

1 răspuns:
| Eღilia62 a răspuns:

Nu se mai poate schimba, poti doar sa-ti pui un nume la "Optional" sau sa-ti faci un nou cont cu numele dorit.